بهترين، آن كسى است كه درد كشور را بفهمد، درد مردم را بداند، با مردم يگانه و صميمى باشد، از فساد دور باشد، دنبال اشرافيگرى خودش نباشد. (مقام معظم رهبری)
پست الکترونیکصفحه ی نخست

چهارشنبه, 12 بهمن 1401
پیام یوسفعلی جوانی در خصوص عدم حمایت از کاندیدای راه یافته به مرحله دوم حوزه انتخابیه مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 12 اسفند 1394 ساعت 20:01

بسمه تعالی

انتخابات نمود دموکراسی در هر کشور دموکراتیک است. انتخاب حق تمامی انسان هاست. احترام به رأی و انتخاب مردم وظیفه تمامی کاندیداها و اقشار مختلف مردم است. کمک و همفکری با کاندیداهای منتخب وظیفه هر انسان عاقل و با شعوری است. این انتخاب برای همه مردم مبارک باد. به نوبه خود این انتخاب را برای مردم فرهیخته، فهیم، غیور و ولایتمدار حوزه انتخابیه قائم شهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ و نماینده منتخب این حوزه و دو عزیزی که به مرحله دوم راه یافتند تبریک عرض می نمایم. امیدوارم با نگاه مدبرانه، هم مشمول لطف حق تعالی قرار گیرید و هم اسباب رضایت خاطر آحاد مردم عزیزرا فراهم سازید که آنچه باعث سرافرازی و سربلندی است، خرسندی مخلوق و خشنودی خالق است. سربلندی و عزت مردم شریف این حوزه انتخابیه تنها دغدغه همه ماست. حضور در پای صندوق رأی موجب اقتدار نظام و قدرت چانه زنی دولت در عرصه های بین المللی خواهد شد لذا از همه عزیزان و کسانیکه بنده را در این انتخابات مورد لطفشان قرار دادند می خواهم تا حضور پررنگ تری را در مرحله دوم انتخابات داشته باشند و آرزو میکنم تا نفر دوم با آرای بالای یکصد هزار عدد رهسپار کرسی قانون گذاری مجلس گردد. ما نیز برای اعتلای شهرستان و کشور از هیچ کمکی برای کاندیداهای منتخب دریغ نخواهیم کرد. در ادامه به اطلاع کلیه هواداران و عزیزان می رساند در مورد حمایت یا عدم حمایت از این دو بزرگواری که به مرحله دوم راه یافتند هنوز هیچ تصمیمی نگرفته ام و پس از صلاح و مشورت و نظر شورای هماهنگی اصلاحات شهرستان قائم شهر و نشست با این دو عزیز بزرگوار، هرکدام که طرح و برنامه بهتری برای توسعه همه جانبه حوزه انتخابیه داشته باشند و نظر شورای اصلاح طلبان را برآورده کنند یقیناً بنده هم اعلام حمایت خواهم کرد و فعلا قصد حمایت یا اعلام حمایت از هیچ یک از این دو عزیز را ندارم. حمایت رسمی از طریق پایگاه اطلاع رسانی اینجانب منتشر خواهد شد. در پایان موفقیت و سرفرازی همشهریان شرافتمند این حوزه انتخابیه را از خداوند منان خواستارم.

خدایا چنان کن سر انجام کار                          توخشنـود باشی و ما رستگار

با احترام

خدمتگذار همیشگی شما

یوسفعلی جوانی قادیکلایی

 

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید