بهترين، آن كسى است كه درد كشور را بفهمد، درد مردم را بداند، با مردم يگانه و صميمى باشد، از فساد دور باشد، دنبال اشرافيگرى خودش نباشد. (مقام معظم رهبری)
پست الکترونیکصفحه ی نخست

چهارشنبه, 12 بهمن 1401
پیام تقدیر و تشکر مهندس یوسفعلی جوانی از حضور حماسی مردم در انتخابات مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 08 اسفند 1394 ساعت 10:09

بسمه تعالی

مردم ولایتمدار حوزه انتخابیه قائم شهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ، خداوند در آیه 58 سوره نساء می فرماید: "إِن‌َّ اللَّه‌َ یَأْمُرُکُم‌ْ أَن تُؤَدُّوا الاْ ؟َمَـَنَـَت‌ِ إِلَی‌َّ أَهْلِهَا؛ خدا به شما فرمان می‌دهد که امانت‌ها را به صاحبانشان بازگردانید".

منتخب خود را به طور کامل شناخته و او را در دیانت و صداقت‌، امتحان کرده باشد و میزان کارایی او را برای کاری که انتخاب می‌کند بداند.

صحنه حماسی و پرشور انتخابات هفتم اسفند ، آزمون خیره کننده دیگری بود که چهره مصمم و پر امید ملت ایران اسلامی را به جهانیان نمایان ساخت.

بی شک مهمترین مسئله در انتخابات، مشارکت حداکثری جامعه در تعیین سرنوشت خود و مسیر توسعه و پیشرفت کشور است که با حضور پرشور مردم شریف به بهترین شکل به نمایش گذاشته شد . مقام معظم رهبری می فرماید: "همه سعی کنند درست انتخاب کنند. ممکن است این سعی به نتیجه برسد و انتخاب ما درست باشد؛ ممکن است سعی ما به نتیجه نرسد، غلط انتخاب کنیم، عیبی ندارد؛ خدای متعال از ما قبول خواهد کرد." 19/10/1394

اینک که به فضل الهی و با حضور گرم و چشمگیر مردم عزیز و همیشه در صحنه حوزه انتخابیه قائم شهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ، پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به پایان رسیده است،  وظیفه خود می دانم تقدیر و تشکر صمیمانه ام را نثار مردم شریف و عظیم الشان این حوزه انتخابیه نمایم.

در این فرصت، از دست اندرکاران برگزاری دو انتخابات مهم بویژه اعضای ستاد انتخابات و اعضاء هیات های اجرائی و نظارت ، بازرسان ، عوامل اجرائی ، نیروهای امنیتی ، انتظامی و نظامی و اصحاب رسانه و همچنین نامزدها و حامیان آن ها تقدیر و تشکر نموده و توفیقات روزافزون آنها را از درگاه احدیت آرزومندم .

ارادتمند شما يوسفعلي جواني قادیکلایی

كانديداي دهمين دوره ي مجلس شوراي اسلامي

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید