بهترين، آن كسى است كه درد كشور را بفهمد، درد مردم را بداند، با مردم يگانه و صميمى باشد، از فساد دور باشد، دنبال اشرافيگرى خودش نباشد. (مقام معظم رهبری)
پست الکترونیکصفحه ی نخست

چهارشنبه, 12 بهمن 1401
دیدار رئیس مجمع عالی نخبگان قائمشهر ازبانوی قهرمان والیبال مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 15 بهمن 1394 ساعت 19:17

 

رئیس مجمع عالی نخبگان شهرستان قائمشهر با حضور در منزل سید زینب یعقوبی  بانوی قهرمان والیبال نشسته،از وی تقدیر کرد.

 


به گزارش روابط عمومی مجمع عالی نخبگان شهرستان قائمشهر،یوسفعلی جوانی قادیکلایی با اشاره به اینکه در کشور ما به بحث درمان بیشتر از پیشگیری توجه می‌شود، اظهار داشت: این مشکل از آنجا بیشتر عیان می‌شود که ورزش اولویت چندم محسوب می‌شود.

عضوشورای مرکزی مجمع عالی نخبگان استان مازندران بیان داشت::امروزه در کشورهای پیشرفته این ذهنیت که معلولیت افراد مانعی برای انجام فعالیت های جسمانی و تمرینات بدنی آنهاست ، از اذهان پاک شده و افراد معلول نیز همچون افراد سالم جامعه با استفاده از امکانات رفاهی مناسب ، اقدام به انجام تمرینات ورزشی روزانه می کنند.
وی بیان داشت:تحقیقات نشان داده است که انجام فعالیت های ورزشی و تفریحی برای این قشر آسیب پذیر تاثیر بسزایی در کاهش عوارض ثانویه معلولیت آنها دارد و اگر این فعالیت ها به صورت مسابقه ای و رقابتی باشد ، لذت فراوانی برای آنها خواهد داشت.
جوانی قادیکلایی بیان داشت:امروزه ورزش مهمترین ابزار در ایجاد اتحاد و نوعدوستی بین انسانهاست و این موضوع نقش مهمی در رفع نیازهای روحی و روانی افراد دارای معلولیت و رهایی آنها از گوشه نشینی دارد.


سید زینب یعقوبی در این دیدار با قدردانی از حضور جوانی قادیکلایی و اعضای مجمع عالی نخبگان،گفت:بنا بر حکمت خداوند برخی توانایی‌ها از معلولین گرفته شده اما در مقابل استعدادهای ویژه و خاصی به آنان عطا شده است.

وی با تاکید بر اینکه باید جامعه نسبت به حقوق معلولان احترام قائل شود، اظهار کرد: نگاه های ترحم آمیز و نگرش هایی که انزوای معلولان را به همراه دارد باید از جامعه حذف شود.

این قهرمان والیبال نشسته گفت:  متاسفانه اداره کل بهزیستی استان مازندران حمایتی از ما نمی کند و انتظار داریم در این موضوع مسئولان مربوط کمک بیشتری برای ما انجام دهند.

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید