بهترين، آن كسى است كه درد كشور را بفهمد، درد مردم را بداند، با مردم يگانه و صميمى باشد، از فساد دور باشد، دنبال اشرافيگرى خودش نباشد. (مقام معظم رهبری)
پست الکترونیکصفحه ی نخست

چهارشنبه, 12 بهمن 1401
جوانی قادیکلایی:جوانان و سازمان های مردم نهاد در اداره امور جامعه و توسعه پایدار نقش مهمی دارند مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 03 بهمن 1394 ساعت 18:43

 

شمال آنلاین:رییس مجمع عالی نخبگان شهرستان قائم شهر اظهار داشت:جوانان و سازمان های مردم نهاد در اداره امور جامعه و توسعه پایدار نقش مهمی دارند.

 

 


به گزارش شمال آنلاین ،یوسفعلی جوانی قادیکلایی در گفتگوی بیان کرد:جوانان در هر جامعه نقش اساسی، تعیین کننده و نیروی نایاب را تشکیل میدهند و از این رو در جوامع انسانی از جوانان به عنوان ستون فقرات جامعه، نیروی ذخیروی آینده، چرخ اقتصاد یک کشور،آینده نگر، نیروی فعال و گنجینه ملی جامعه یاد می شود.

وی افزود: جوامع با درجه توسعه یافتگی و پیشرفت بالاتر، محیط و فضای مناسب تری را نسبت به جوامع توسعه نیافته برای کار آفرینی وکارآفرینان فراهم میکنند بنابراین یکی از دغدغه های مهم کشورهای در حال پیشرفت شناسایی جوانان خلاق و جهت دهی ذهن آنان در مسیر کارآفرینی می باشد.

جوانی قادیکلایی با اشاره به اهمیت و جایگاه برجسته جوانان و سازمان های مردم نهاد در عرصه مدیریت کشور افزود: کوچک سازی دولت و واگذاری مسئولیت ها و خدمات دولتی به مردم و سازمان های مردم نهاد از جمله مهمترین و اصلی ترین سیاست های دولت است و ما باید تلاش کنیم تا با کمک جوانان و سازمانهای مردم نهاد اجتماعی بتوانیم به یک جامعه توسعه یافته پایدار برسیم.

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید