بهترين، آن كسى است كه درد كشور را بفهمد، درد مردم را بداند، با مردم يگانه و صميمى باشد، از فساد دور باشد، دنبال اشرافيگرى خودش نباشد. (مقام معظم رهبری)
پست الکترونیکصفحه ی نخست

چهارشنبه, 12 بهمن 1401
حمایت از جوانان صاحب اندیشه های خلاق ومولد زمینه توسعه کشور را فراهم می کند مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 03 بهمن 1394 ساعت 18:41

 

صبح شمال:عضوشورای مرکزی مجمع عالی نخبگان استان مازندران گفت: نوآوری ها وخلاقیت های ذهنی وبالطبع شناسایی، هدایت وحمایت از جوانان صاحب اندیشه های خلاق ومولد است که زمینه توسعه کشور در تمامی ابعاد را فراهم می کند .

 

یوسفعلی جوانی قادیکلایی، اصل ابتکار و خلاقیت در برنامه ریزی های فرهنگی و نیز ارائه طرح های فاخر و هدفمند را یک اصل محوری و مهم دانست و افزود: باید با ارائه راه کار های خلاقانه و ارائه برنامه ریزی های مبتکرانه در زمینه های مختلف فرهنگی٬ علمی٬ ورزشی و اجتماعی اوقات فراغت جوانان را بیش از پیش پربارتر کنیم و با افزایش مشارکت جوانان در اداره امور جامعه به آینده ای پرافتخار همچون همیشه امیدوار باشیم.

وی با اشاره به اهمیت و جایگاه برجسته جوانان و سازمان های مردم نهاد در عرصه مدیریت کشور افزود: کوچک سازی دولت و واگذاری مسئولیت ها و خدمات دولتی به مردم و سازمان های مردم نهاد از جمله مهمترین و اصلی ترین سیاست های دولت است و ما باید تلاش کنیم تا با کمک جوانان و سازمانهای مردم نهاد اجتماعی بتوانیم به یک جامعه توسعه یافته پایدار برسیم.

عضوشورای مرکزی مجمع عالی نخبگان استان مازندران با اشاره به اینکه جوانان ما باید دارای شخصیت اجتماعی مستقل باشند،عنوان کرد: جوانان ما با رعایت تمام جوانب و اصول نظام جمهوری اسلامی و بهره‌گیری از ارزش های قرآنی و سیره ائمه می‌توانند شخصیت مستقل اجتماعی خود را شکل دهند و با دید روشنی که از کمبودها و نیازهای بخش های مختلف جامعه دارند یار و یاور دولت در قالب سازمان های مردم نهاد باشند.

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید