بهترين، آن كسى است كه درد كشور را بفهمد، درد مردم را بداند، با مردم يگانه و صميمى باشد، از فساد دور باشد، دنبال اشرافيگرى خودش نباشد. (مقام معظم رهبری)
پست الکترونیکصفحه ی نخست

چهارشنبه, 12 بهمن 1401
بانوان نقش بسیار مؤثری در پیشرفت جامعه دارند مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 30 دی 1394 ساعت 18:22

 

عضو شورای مرکزی مجمع عالی نخبگان استان مازندران اظهار داشت:بانوان نقش بسیار مؤثری در پیشرفت جامعه دارند.

 


به گزارش روابط عمومی مجمع عالی نخبگان شهرستان قائمشهر،یوسفعلی جوانی قادیکلایی در دیدار با جمعی از بانوان نخبه بیان داشت: این فرصت بسیار خوبی برای شنیدن صحبت‌های بانوان موفق شهرستان بود، آنچه همواره از دغدغه ‌های مهم جامعه ما بوده این است که بانوان ما هنوز از حقوق خود آگاه نیستند و آن اعتماد به نفس لازم برای ورود به حوزه‌های مختلف و پذیرفتن مسئولیت‌های اجتماعی را ندارند، البته مسئولیت صرفا پست‌های اداری نیست همانطور که امروز پزشکان مسئولیت درمان را به عهده دارند یا مدرسین به گونه‌ای دیگر مسئولیت‌های جامعه را بر عهده دارند.

جوانی همچنین افزود: زنان جامعه ما به عنوان یک مادر مسئولیت بزرگی را بر عهده دارند و با تربیت فرزندان نیکو نقش بسیار مؤثری در پیشرفت جامعه دارند و در صورتی که بتوانند اعتماد به نفس لازم را همچون شما نخبگان جامعه بدست آورند می‌توانند در بیرون از خانه و در مسئولیت‌های مختلف جامعه در کنار مردان برای پیشرفت تلاش کنند.

رئیس مجمع عالی نخبگان شهرستان قائمشهر ادامه داد: مطالب زیادی در حوزه فرهنگی و اجتماعی در رابطه با مسائل بانوان وجود دارد و تلاش‌های بسیار خوبی هم صورت گرفته است تا بانوان سهم خوبی از جامعه داشته باشند.

جوانی قادیکلایی گفت: من از شما بانوان نخبه خواهش می‌کنم مطالب کارشناسی و پژوهش‌های خود را در زمینه‌های مختلف ارائه دهید تا گره گشای کار ما باشد، البته یک بخش هم مربوط به ما می‌شود که از ظرفیت خوب بانوان ارزشمند جامعه استفاده کنیم بی شک استفاده از اندیشه و توان بانوان در کنار مردان می‌تواند به پیشرفت هرچه بهتر جامعه کمک کند.

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید