بهترين، آن كسى است كه درد كشور را بفهمد، درد مردم را بداند، با مردم يگانه و صميمى باشد، از فساد دور باشد، دنبال اشرافيگرى خودش نباشد. (مقام معظم رهبری)
پست الکترونیکصفحه ی نخست

چهارشنبه, 12 بهمن 1401
جوانی قادیکلایی:ورزش در اخلاق و رعایت حقوق دیگران نقش تاثیرگذاری دارد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 29 دی 1394 ساعت 17:14

رییس مجمع عالی نخبگان شهرستان های قائمشهر اظهار داشت:برنامه های تربیت بدنی امکان و شرایطی دارد که شخصیت و ماهیت افراد را بروز می کند و آشکار می شود.

 


به گزارش شمال آنلاین، یوسفعلی جوانی قادیکلایی در گفتگوی بیان کرد:در دنیای معاصر ، ورزش به عنوان پدیده ای موثر در همه ی جوامع جایگاه ویژه ای پیدا کرده است.

وی خاطرنشان کرد:ارتباط فعالیت های بدنی و ورزش با علوم مختلف زمینه های جدیدی را برای مطالعه ی انسان فرا هم کرده و گستردگی مطالب و مسائل مرتبط با ورزش و تربیت بدنی به حدی است که نیاز به علوم تخصصی و مطالعات ویژه را ایجاد کرده است.

عضوشورای مرکزی مجمع عالی نخبگان استان مازندران افزود:براي رسيدن به توسعه پايدار در هر جامعه‌اي علاوه بر برنامه‌ريزي ، مديريت صحيح و استفاده از فن آوري مناسب ، استفاده از منابع انساني كارآمد اهميت بسياري دارد. وجامعه‌اي كه نيروي انساني سالم و شادابي داشته باشد ، اين امكان را خواهد داشت كه در جهت توسعه واقعي ، سريع‌تر گام بردارد.

جوانی قادیکلایی گفت:انتقال و کاربرد آموخته های اجتماعی ورزش ها و انعکاس این رفتار های آموخته شده فرد را برای زندگی در گروه آماده تر می سازد.


 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

تصاویر تصادفی