بهترين، آن كسى است كه درد كشور را بفهمد، درد مردم را بداند، با مردم يگانه و صميمى باشد، از فساد دور باشد، دنبال اشرافيگرى خودش نباشد. (مقام معظم رهبری)
پست الکترونیکصفحه ی نخست

چهارشنبه, 12 بهمن 1401
بسته شدن پرونده هسته‌ای و لغو تحریم‌های ظالمانه‌ باعث ایجاد نشاط در جامعه شد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 27 دی 1394 ساعت 18:22

 

رییس مجمع عالی نخبگان شهرستان های قائمشهر بیان داشت: بسته شدن پرونده هسته‌ای و لغو تحریم‌های ظالمانه‌ باعث ایجاد نشاط در جامعه شد.

 

 


به گزارش روابط عمومی مجمع عالی نخبگان شهرستان های قائمشهر،یوسفعلی جوانی قادیکلایی گفت:امروز حتی صحبت ها و تحلیل های درون تاکسی مردم هم جان دیگری گرفته است و آن ها به شرایط نگاه امیدوارانه تری دارند. وحتی منتقدان هم نمی‌توانند به سادگی از کنار این امید و شادمانی بگذرند.

وی خاطرنشان کرد:بسته شدن پرونده هسته‌ای و تحریم‌های ظالمانه‌ نشان داد که می‌توان آرمان‌های اصیل انقلاب اسلامی و منافع ملی را با در پیش گرفتن ، تعامل سازنده با جهان و گفتگو بر مبنای اصل تکریم متقابل، پیگیری کرد.

عضوشورای مرکزی مجمع عالی نخبگان استان مازندران اظهار داشت :بی‌شک عبور از گردنه دشوار مذاکرات و به فرجام رسیدنِ برجام، جز با پشتوانه رهنمودهای مقام معظم رهبری، حمایت احاد ملت و با همت و تلاش کم‌نظیر فرزندان اندیشمند انقلاب میسر نمی‌شد.
جوانی قادیکلایی گفت:در عین آنکه لازم است در برابر عظمت شهدایی که مظهر اقتدار ما هستند تعظیم کرد و باید شکرگزار نعمت بزرگ رهبری و قدردان یکایک اعضای عزیز تیم مذاکرات که رفع بخشی از تحریمها نتیجه تلاش بی وقفه شان بود , باشیم.

وی در بخش دیگری به اوضاع کشور در مقاطع مختلف پس از پیروزی انقلاب اشاره کرد و با تأکید بر این نکته که کشور ایران دارای ظرفیت‌های بالایی در همه ابعاد است، گفت: باید با توجه به شرایط زمانی از امکانات موجود در جهت رفع مشکلات استفاده کرد و در حال حاضر مهمترین مشکل جامعه، خانواده و به خصوص جوانان تحصیلکرده، اشتغال و رکود است که باید به شکل جدی به رفع آن و برگشت رونق اقتصادی در کشور پرداخته شود.

جوانی قادیکلایی افزود:بسته شدن پرونده هسته‌ای و تحریم‌های ظالمانه‌ و تاثیری که بر اقتصاد جامعه می‌گذارد باعث می‌شود در آینده نه چندان دور بسیاری از مشکلات زندگی جوانان حل شود.
رییس مجمع عالی نخبگان شهرستان های قائمشهر در پایان بیان داشت:وظیفه خود می دانم این دستاورد مهم را به رهبری معظم انقلاب اسلامی ، رییس جمهوری ، اعضای دولت و کلیه ارکان نظام جمهوری اسلامی بویژه مردمان غیور ، فهیم ، آزادی و صلح طلب کشورمان تبریک عرض کنم و از عموم دست اندرکاران نظام اسلامی و مسوولان مختلف که در دوره های سخت مذاکرات 13 ساله هسته ای توانستند این پرونده پر مخاطره را به برجام و فرجام برسانند تقدیر و تشکر کنم.

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید