بهترين، آن كسى است كه درد كشور را بفهمد، درد مردم را بداند، با مردم يگانه و صميمى باشد، از فساد دور باشد، دنبال اشرافيگرى خودش نباشد. (مقام معظم رهبری)
پست الکترونیکصفحه ی نخست

دوشنبه, 16 تیر 1399
نشست بصیرتی با موضوع گفتمان انقلاب اسلامی و استکبار ستیزی برگزار شد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 04 آذر 1394 ساعت 16:21

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجمع عالی نخبگان شهرستان قائم شهر، عصر روز دوشنبه از ساعت 14:30 نشست بصیرتی در حسینیه عاشقان ثارالله برگزار شد.

در این نشست بصیرتی که با موضوع گفتمان انقلاب اسلامی و استکبار ستیزی برگزار شد دکتر حاجی بابایی وزیر سابق آموزش و پرورش دقایقی برای جمع بسیجیان و مردم قائم شهر سخنرانی کرد، مهندس یوسفعلی جوانی قادیکلایی در حاشیه این نشست اظهار داشت: انقلاب زنده است، حاضر است و جریان و حیات دارد. انقلاب یک حقیقت ماندگار و دائمی است و لذا روح جاری در کشور است و همچنان بعد از گذشت نزدیک به چهار دهه، کشور را به پیش می‌برد. انقلاب منجر به پیش‌رانی در علم و تمدن بشری، همراه با معنویت می‌شود که تا چند دهه دیگر کشور جمهوری اسلامی را به یک الگوی مادی و علمی و صنعتی و با استقرار معنویت و عدالت تبدیل می‌کند. این الگو جاذبه فراوانی در بین آحاد بشر اعم از مسلمان و غیرمسلمان به وجود می‌آورد که منافع نظام استکبار و شیطان بزرگ را از بین می‌برد. لذا نظام استکبار نمی‌خواهند این اتفاق بیفتد. بنابراین، انقلاب با شیطان بزرگ مقابله و رویارویی می‌کند.

برای دیدن تصاویر بیشتر اینجا کلیک نمایید

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید