بهترين، آن كسى است كه درد كشور را بفهمد، درد مردم را بداند، با مردم يگانه و صميمى باشد، از فساد دور باشد، دنبال اشرافيگرى خودش نباشد. (مقام معظم رهبری)
پست الکترونیکصفحه ی نخست

دوشنبه, 16 تیر 1399
ایجاد اشتغال خرد در روستاها باید ترویج یابد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 02 آذر 1394 ساعت 16:50

معاون پژوهش و فناوری اطلاعات موسسه روستاشناسی کشور اظهار داشت: ایجاد اشتغال خرد در روستاها باید ترویج یابد.

به گزارش شمال آنلاین ،یوسفعلی جوانی قادیکلایی ترويج اشتغال خرد در روستاها را مورد تاكيد قرار داد و گفت : بايد تلاش كنيم تا روحيه و تفكر جهادي و بسيجي در تمام فعاليتها جاري و ساري شود .
وي  گفت : 45 درصد جمعيت استان مازندران در مناطق روستائي و محروم زندگي مي كنند و رفع مشكلات روستاها و مناطق محروم بايد در اولويت برنامه هاي  قرار گيرد و عدالت اجتماعي حكم مي كند تا همه مردم از نعمات و بركات نظام مقدس جمهوري اسلامي بهره مند شوند .

عضوشورای مرکزی مجمع عالی نخبگان استان مازندران در ادامه با تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج تصریح کرد: حضور بسیج در دفاع مقدس نشان داد که هر آنچه که به مردم سپرده شده و از توان و ظرفیت آنان استفاده شده است بهترین نتیجه را داشته است.

جوانی قادیکلایی اضافه کرد: خلاقیت، ابتکار، انگیزه و تلاش و اعتقاد بسیج یک ظرف وسیعی است که باید از آن بکارگیری شود.

وی با اشاره به اینکه بسیج در تمام لایه های جامعه حضور پررنگ و اثر گذار دارد، افزود: از آنجا که برای تحقق و نهادینه کردن یک موضوع فرهنگ سازی و آموزش بسیار مهم است لذا از توان و ظرفیت بسیج در این راستا می توان به خوبی بهره برد.

برای دیدن لینک خبر اینجا کلیک نمایید

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید