بهترين، آن كسى است كه درد كشور را بفهمد، درد مردم را بداند، با مردم يگانه و صميمى باشد، از فساد دور باشد، دنبال اشرافيگرى خودش نباشد. (مقام معظم رهبری)
پست الکترونیکصفحه ی نخست

دوشنبه, 16 تیر 1399
جوانی قادیکلایی: باید روحيه و تفكر بسيجي در تمام فعاليتها جاري و ساري شود مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 02 آذر 1394 ساعت 16:47

عضو شورای مرکزی مجمع عالی نخبگان استان مازندران اظهار داشت:باید روحيه و تفكر بسيجي در تمام فعاليتها جاري و ساري شود.

به گزارش صدای مازندران ،یوسفعلی جوانی قادیکلایی با اشاره به در پیش بودن هفته بسیج و لزوم زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدای گلگون کفن گفت : بايد تلاش كنيم تا روحيه و تفكر جهادي و بسيجي در تمام فعاليتها جاري و ساري شود .
وي  با اشاره به فرمایشات و دغدغه‌های اخیر مقام معظم رهبری درباره وضعیت دانشگاه‌ها٬ اظهار داشت: دانشگاه‌ها مهم‌ترین مرکز تربیت وآموزش نسل جوان هستند واگر درست عمل کنند جامعه پاک و درستی خواهیم داشت و اگرنه به انحطاط و زوال خواهیم رفت.

عضوشورای مرکزی مجمع عالی نخبگان استان مازندران در ادامه با تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج تصریح کرد: حضور بسیج در دفاع مقدس نشان داد که هر آنچه که به مردم سپرده شده و از توان و ظرفیت آنان استفاده شده است بهترین نتیجه را داشته است.

جوانی قادیکلایی اضافه کرد: خلاقیت، ابتکار، انگیزه و تلاش و اعتقاد بسیج یک ظرف وسیعی است که بایداز آن بکارگیری شود.

این مسئول با اشاره به اینکه بسیج در تمام لایه های جامعه حضور پررنگ و اثر گذار دارد، افزود: از آنجا که برای تحقق و نهادینه کردن یک موضوع فرهنگ سازی و آموزش بسیار مهم است لذا از توان و ظرفیت بسیج در این راستا می توان به خوبی بهره برد.

برای دیدن لینک خبر اینجا کلیک نمایید

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید