بهترين، آن كسى است كه درد كشور را بفهمد، درد مردم را بداند، با مردم يگانه و صميمى باشد، از فساد دور باشد، دنبال اشرافيگرى خودش نباشد. (مقام معظم رهبری)
پست الکترونیکصفحه ی نخست

دوشنبه, 22 مهر 1398
حضور مهندس یوسفعلی جوانی قادیکلایی در جمع بانوان فرهیخته قادیکلا بزرگ قائم شهر مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 11 مهر 1394 ساعت 20:29

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجمع عالی نخبگان شهرستان قائم شهر، مهندس یوسفعلی جوانی ریاست این مجمع در جشن و مولودی خوانی عید غدیر بانوان قادیکلا حضور یافت.

در این مراسم که صبح جمعه در امام زاده درویش مزار روستای قادیکلای بزرگ شهرستان قائم شهر انجام شد، پس از مولودی خوانی، مهندس جوانی دقایقی را برای بانوان این روستا سخنرانی کرد. معاون پژوهش و فناوری اطلاعات موسسه روستاشناسی کشور در این جشن بیان داشت: عيد غدير،بزرگ ترين عيد پيروان اهل بيت (علیهم السلام) و فرصت مناسبي براي ياد آوري پيمان مقدسي است که همه ما در برابر امامان معصوم (علیهم السلام) و به ويژه امام عصر (عجل الله تعالی و فرجه) داريم؛ پيمان اطاعت و پيروي بي چون و چرا از آنان و آمادگي براي انجام رسالت بزرگي که در زمينه سازي ظهور بر عهده داريم.

وی اظهار داشت: حج نمادی از توحید ابراهیمی و وحدت مسلمانان است خبر دلخراش و تاسف آور کشته شدن جمع کثیری از حجاج ایرانی و غیر ایرانی در منا موجی از اندوه، تاثر و تاسف را در بین همه مسلمانان جهان موجب شد و آنان را به عزا نشاند. این حادثه بخصوص پس از حادثه اخیر سقوط جرثقیل در خانه خدا بر نگرانی ها مبنی بر عدم توانایی تامین امنیت و سلامت حاجیان توسط کشور میزبان دامن زده است. با این حال انتظار می رود کارگزاران و مسئولین حج دولت سعودی با کمک کارگزاران سایر کشورها در شناسایی قربانیان حادثه و اطلاع رسانی به خانواده های آنان و مداوای آسیب دیدگان فورا اقدام نمایند.

 

برای مشاهده ی تصاویر بیشتر اینجا کلیک کنید.

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید