بهترين، آن كسى است كه درد كشور را بفهمد، درد مردم را بداند، با مردم يگانه و صميمى باشد، از فساد دور باشد، دنبال اشرافيگرى خودش نباشد. (مقام معظم رهبری)
پست الکترونیکصفحه ی نخست

دوشنبه, 22 مهر 1398
حضور مهندس یوسفعلی جوانی قادیکلایی در جشن عید غدیر خم مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 11 مهر 1394 ساعت 20:07

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجمع عالی نخبگان شهرستان قائم شهر؛ عصر روز پنجشنبه مراسمی در شهرستان سیمرغ به مناسبت فرا رسیدن عید غدیر برگزار شد.

در این مراسم که در مسجد جامع این شهرستان برگزار شد حجت الاسلام یوسفی امام جمعه سیمرغ دقایقی را برای مردم از واقعه غدیرخم شرح داد و افزود: سرتاسر حیات طیبه رسول ‌اکرم (ص) و لحظه به لحظه آن در نزد مسلمانان دارای اهمیتی بس شگرف و والاست؛ چرا که نه تنها کلام رسول‌ اکرم به صراحت آیات قرآن، عاری از هرگونه هوا و هوس و متصل به سرچشمه وحی است، بلکه عمل و فعل آن بزرگوار نیز بر تک تک مسلمانان حجت است و صراط مستقیم را به عالمیان می‌نمایاند.

مهندس یوسفعلی جوانی قادیکلایی رئیس مجمع عالی نخبگان شهرستان قائم شهر نیز در این مراسم حضور داشت و ضمن تبریک و تهنیت واقعه ی غدیر این روز را روزی مهم در نزد مسلمانان بر شمرد و گفت: همانطور که پیامبر اسلام فرمودند، امام علی (ع) امام و ولی مسلمانان جهان می باشد و اطاعت از رفتار و فرمایشات این امام بزرگوار به ما در تمامی مراحل زندگی کمک می کند.

 

برای مشاهده تصاویر بیشتر اینجا کلیک نمایید.

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید