بهترين، آن كسى است كه درد كشور را بفهمد، درد مردم را بداند، با مردم يگانه و صميمى باشد، از فساد دور باشد، دنبال اشرافيگرى خودش نباشد. (مقام معظم رهبری)
پست الکترونیکصفحه ی نخست

دوشنبه, 22 مهر 1398
همایش تجلیل از هنرمندان قائم شهر، سیمرغ، جویبار، سوادکوه و سوادکوه شمالی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
جمعه, 10 مهر 1394 ساعت 12:51

به گزارش روابط عمومی مجمع عالی نخبگان شهرستان قائم شهر؛ نخستین همایش تجلیل از هنرمندان منطقه ی شهرستان قائم شهر، سوادکوه و سیمرغ و جویبار با حضور بزرگان سینما، تئاتر، هنر و موسیقی برگزار شد.

 

در این مراسم که از ساعت 15:30 در سالن ابن شهر آشوب هلال احمر قائم شهر برگزار شد، محمدرضا شیرازی با قرائت آیاتی از کلام الله مجید مراسم را آغاز کرد و در ادامه نیز سرود ملی جمهوری اسلامی در سالن نواخته شد و پرچم کشورمان به اهتزاز در آمد .

 

پس از اعلام برنامه ها توسط مجری برنامه، گروه موسیقی وارد صحنه شد و آهنگی را با موضوع وطن اجرا کردند ، بعد از اجرای گروه موسیقی مجری توانمند برنامه از مهندس یوسفعلی جوانی قادیکلایی رئیس مجمع عالی نخبگان شهرستان قائم شهر که بانی این مراسم بود دعوت کرد تا به روی صحنه بیاید و دقایقی را سخنرانی کند.

 

مهندس جوانی پس از خوشامد گویی به حاضرین از آنها به خاطر این حضورشان در این مراسم تشکر و قدردانی کرد و بیان داشت: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری اهداف مجمع عالی نخبگان بر اساس ایران سال 1404 زیر نظر مجمع تشخیص مصلحت نظام تدوین شده و تفکر و برنامه این است که برای رشد و پیشرفت کشور باید از همه ی ظرفیت ها و پتانسیل ها استفاده استفاده شود.

 

وی در ادامه از حضور هنرمندان در همایش امروز تقدیر کرد و اظهار داشت: هنرمندان و جامعه ی هنر از افتخارات کشور هستند و هنرمندان خوب باعث پیشرفت یک شهر و منطقه می شوند،زیرا فرهنگ و هنر ابزار و قدرتی دارد که می تواند تاثیر مستقیم بر توسعه ی جامعه بگذارد .

 

بعد از پایان صحبت های مهندس جوانی گروه موسیقی کایر به روی صحنه آمد و با اجرای سازها و آوازهای محلی فضای مراسم را شاد کرد، پس از آن نیز تعدادی از هنرمندان قائم شهری به روی صحنه آمدند و کارهای خود در زمینه ی موسیقی را به نمایش گذاشتند.

 

در این مراسم بزرگانی همچون: استاد ابولحسن خوش رو (از مفاخر موسیقی استان)،استاد محمدرضا اسحاقی (خونیاگر موسیقی مازنی)،استاد سیروس مهدوی (مازندران شناس، مورخ و محقق)،استاد حجت الله حیدری (استاد حمید کاکا سلطانی)،استاد حمید کاکا سلطانی (استاد دانشگاه)،استاد منوچهر اسکندری (پیشکسوت و استاد خوشنویس)،استاد فرج الله گلسفیدی ( بازیگر سینما، تئاتر و تلوزیون)،استاد گویا (پیشکسوت هنر های تجسمی)،استاد حمیدرضا هدایتی(کارگردان و بازیگر سینما و تلویزیون)،استاد قاسم عبداللهی (مجری تلویزیون) و ... حضور داشتند .

 

در پایان نیز از هنرمندان بزرگ و فعالان عرصه ی هنر تجلیل شد و نخستین همایش تجلیل از هنرمندان قائم شهر با همخوانی دعای فرج امام زمان (عج) به پایان رسید.

 

برای مشاهده تصاویر بیشتر اینجا کلیک نمایید.

 

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید