بهترين، آن كسى است كه درد كشور را بفهمد، درد مردم را بداند، با مردم يگانه و صميمى باشد، از فساد دور باشد، دنبال اشرافيگرى خودش نباشد. (مقام معظم رهبری)
پست الکترونیکصفحه ی نخست

دوشنبه, 22 مهر 1398
بانوان مشارکت بیشتری در فعالیت های اجتماعی داشته باشند مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 05 مهر 1394 ساعت 19:47

صبح شمال:عضوشورای مرکزی مجمع عالی نخبگان استان مازندران بیان کرد:بانوان مشارکت بیشتری در فعالیت های اجتماعی داشته باشند.

به گزارش صبح شمال،یوسفعلی جوانی قادیکلایی در دیدار با جمعی از بانوان نخبه قادیکلا قائمشهر به تجربه موفق حضور زنان فرهیخته و مؤمن در عرصه های مختلف علمی، سیاسی و مدیریتی اظهار داشت: زن در محیط اسلامی، رشد علمی شخصیتی خلاقی، سیاسی می یابد و در اساسی ترین مسائل اجتماعی در صفوف مقدم قرار دارد.
وی بیان داشت :زن و مرد هر کدام براساس خصوصیات جسمانی خود، در ادامه آفرینش، رشد و تعالی انسان و حرکت تاریخ نقش خاصی به عهده دارند که در این میان نقش زن یعنی تداوم بخشیدن به نسل انسان، از نقش مرد مهمتر است.
رئیس مجمع عالی نخبگان شهرستان قائمشهر با اشاره به اینکه اشتغال سبب افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس زنان می شود و سلامت روانی و جسمی آن ها را نیز بهبود می بخشد،افزود:تحقیقات نشان می دهد زنان کارمند به میزان کمتری به افسردگی مبتلا می شوند.
وی در ادامه با پرداختن به مسئله عفاف و حجاب گفت: رعایت حجاب نه تنها برای خود زن ارزش آفرین است، بلكه باعث حفظ ارزش هاي انساني، جامعه، مبارزه با تهاجم فرهنگی غرب، کاهش چشمگير مفاسد فردي و اجتماعي، آرامش و پايداري نهاد مقدس خانواده می شود.


برای مشاهده لینک خبر اینجا کلیک نمایید.

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید