بهترين، آن كسى است كه درد كشور را بفهمد، درد مردم را بداند، با مردم يگانه و صميمى باشد، از فساد دور باشد، دنبال اشرافيگرى خودش نباشد. (مقام معظم رهبری)
پست الکترونیکصفحه ی نخست

دوشنبه, 22 مهر 1398
توسعه ورزش جامعه را از گزند آسیب های اجتماعی مصون می سازد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 04 مهر 1394 ساعت 17:35

شمال آنلاین:رئیس مجمع عالی نخبگان شهرستان قائمشهر اظهار داشت:توسعه ورزش نه تنها منجر به رشد ظرفیت های قهرمانی در کشور می شود بلکه جامعه را از گزند آسیب ها مصون می سازد و جامعه سالم تری را به ارمغان می آورد.

به گزارش شمال آنلاین،یوسفعلی جوانی قادیکلایی  در دیدار با جمعی از ورزشکاران قادیکلایی قائمشهردر اظهاراتی با اشاره به اهمیت توجه به ورزش های پایه در شهرستان اظهار داشت: آنچه که باعث پرورش استعداد قوی ورزشی در کشور می شود، توجه به ورزش و استعدادهای کودکان و نوجوانان در سنین پائین است و بدون شک با حرکت خوبی که اکنون در قائمشهر برای انگیزه بخشی به نسل جوان و نوجوان برای حرکت در رشته های مختلف ورزشی وجود دارد،‌ آینده ورزش این شهرستان پرافتخار و توانمند خواهد بود.

وی گفت: توسعه ورزش نه تنها منجر به رشد ظرفیت های قهرمانی در کشور می شود بلکه جامعه را از گزند آسیب ها مصون می سازد و جامعه سالم تری را به ارمغان می آورد.

عضو شورای مرکزی مجمع عالی نخبگان استان مازندران گفت:‌ در عین حال که ورزش عرصه ای سازنده برای رشد و پیشرفت جوانان است اما باید مراقبت شود که این عرصه به جولانگاهی برای کسب منفعت تبدیل نشود و ورزشکاران بتوانند بدور از حاشیه در پی اهتزاز پرچم مقدس کشورمان در عرصه های بین المللی باشند.

جوانی قادیکلایی اهمیت تقویت اخلاق و تکریم جایگاه انسانی در عرصه ورزش را یادآور شد و بیان داشت:‌ باید همپای با توسعه ورزش در ابعاد قهرمانی آن متوجه الزامات اخلاقی این عرصه نیز بود و تلاش کرد تا ورزشکارانی اخلاق گرا تربیت کرد تا ضمن توجه به موضوعاتی قهرمانی،‌ پهلوانانی شایسته و الگو برای جامعه نیز باشند.

برای مشاهده لینک خبر اینجا کلیک نمایید.

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید