بهترين، آن كسى است كه درد كشور را بفهمد، درد مردم را بداند، با مردم يگانه و صميمى باشد، از فساد دور باشد، دنبال اشرافيگرى خودش نباشد. (مقام معظم رهبری)
پست الکترونیکصفحه ی نخست

چهارشنبه, 12 بهمن 1401
اخبار داخلی پایگاه
مهندس یوسفعلی جوانی رئیس مجمع عالی نخبگان استان مازندران در پیامی فرا رسیدن سال نو را تبریک گفت مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 29 اسفند 1396 ساعت 12:00

به گزارش روابط عمومی مجمع عالی نخبگان استان مازندران؛ مهندس یوسفعلی جوانی ریاست این مجمع در پیامی فرا رسیدن سال نو را تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل می باشد.

بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب والابصار/ یا مدبر اللیل و النهار

یا محول الحول والاحوال/ حول حالنا الی احسن الحال

باز عالم و آدم و پوسیده گان خزان و زمستان خندان و شتابان به استقبال بهار می‌روند تا اندوه زمستان را به فراموشی سپارند و کابوس غم را در زیر خاک مدفون سازند و آنگه سر مست و با وجد و نشاط با ترنم این سرود طرب انگیز نوروز و جشن شکوفه‌ها را برگزار می‌نمایند. فرارسیدن بهار شورانگیز و شوق آفرین طبیعت و آغاز سال جدید شمسی را به همه مردم ایران از جمله مردم عزیز مازندران تبریک عرض می نمایم و امیدوارم سال جدید، سالی سرشار از امید و بهروزی و موفقیت برای مردم  عزیز باشد. در این ایام بهاری یاد نورافشان شهیدان همیشه جاویدان را گرامی داشته و امیدمندم عطر و شمیم یاد فاطمه (س) و فرزندان شهید آن بانوی آب و آئینه، روشنی بخش زندگی مردمان مهربان این سرزمین ایمان خیز و دیار عالمان آگاه و مجاهدان بیدار و نیکان ماندگار باشد.

خدایا؛ همگان را مشمول لطف و کرامت بی مُنتهای خویش و سال جدید را سالی سرشار از پیشرفت و تعالی و موفقیت قرار بده. انشاءالله

بهارتان روح افزا، عیدتان مبارک و جانتان در ولای حضرت دوست روشن باد.

والعاقبه للمتقین

یوسفعلی جوانی قادیکلایی

رئیس مجمع عالی نخبگان استان مازندران

 
مهندس یوسفعلی جوانی رئیس مجمع عالی نخبگان شهرستان قائمشهر در پیامی فرا رسیدن سال نو را تبریک گفت مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 29 اسفند 1394 ساعت 10:46

به گزارش روابط عمومی مجمع عالی نخبگان شهرستان قائمشهر؛ مهندس یوسفعلی جوانی ریاست این مجمع در پیامی فرا رسیدن سال نو را تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل می باشد.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب والابصار/ یا مدبر اللیل و النهار

یا محول الحول والاحوال/ حول حالنا الی احسن الحال

فرارسیدن بهار شورانگیز و شوق آفرین طبیعت و آغاز سال جدید شمسی را در هاله ای از یاد روشن و ایمان افزای کوثر نبی فاطمه زهرا (س) گرامی داشته و امیدوارم سال جدید، سالی سرشار از امید و بهروزی و موفقیت برای مردم  عزیز باشد. در این ایام بهاری یاد نورافشان شهیدان همیشه جاویدان را گرامی داشته و امیدمندم عطر و شمیم یاد فاطمه (س) و فرزندان شهید آن بانوی آب و آئینه، روشنی بخش زندگی مردمان مهربان این سرزمین ایمان خیز و دیار عالمان آگاه و مجاهدان بیدار و نیکان ماندگار باشد.

خدایا؛ همگان را مشمول لطف و کرامت بی مُنتهای خویش و سال جدید را سالی سرشار از پیشرفت و تعالی و موفقیت قرار بده. انشاءالله

بهارتان روح افزا، عیدتان مبارک و جانتان در ولای حضرت دوست روشن باد.

والعاقبه للمتقین

یوسفعلی جوانی قادیکلایی

رئیس مجمع عالی نخبگان شهرستان قائمشهر

 
پیام تسلیت مهندس یوسفعلی جوانی در پی درگذشت آیت الله واعظ طبسی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
جمعه, 14 اسفند 1394 ساعت 12:34

رییس مجمع نخبگان شهرستان قائم شهر با صدور پیامی درگذشت آیت الله عباس واعظ طبسی را تسلیت گفت. متن پیام به شرح ذیل می باشد:

«انالله و اناالیه راجعون»

با تأسف و اندوه خبر درگذشت عالم مجاهد و یار صادق انقلاب جناب حجةالاسلام والمسلمین آقای حاج شیخ عباس واعظ طبسی رحمةالله‌علیه را به رهبر بزرگوار انقلاب، مردم سه استان خراسان شمالی، جنوبی و رضوی حوزه‌های علمیه، مخصوصاً حوزه علمیه مشهد، اعضای خانواده محترم ، همسر و فرزندان محترم شان تسلیت عرض می نمایم.  از خداوند منان برای آن مرحوم رحمت و غفران الهی و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت می نمایم.

والعاقبه للمتقین

یوسفعلی جوانی قادیکلایی

رئیس مجمع عالی نخبگان شهرستان قائم شهر

 
پیام یوسفعلی جوانی در خصوص عدم حمایت از کاندیدای راه یافته به مرحله دوم حوزه انتخابیه مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 12 اسفند 1394 ساعت 20:01

بسمه تعالی

انتخابات نمود دموکراسی در هر کشور دموکراتیک است. انتخاب حق تمامی انسان هاست. احترام به رأی و انتخاب مردم وظیفه تمامی کاندیداها و اقشار مختلف مردم است. کمک و همفکری با کاندیداهای منتخب وظیفه هر انسان عاقل و با شعوری است. این انتخاب برای همه مردم مبارک باد. به نوبه خود این انتخاب را برای مردم فرهیخته، فهیم، غیور و ولایتمدار حوزه انتخابیه قائم شهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ و نماینده منتخب این حوزه و دو عزیزی که به مرحله دوم راه یافتند تبریک عرض می نمایم. امیدوارم با نگاه مدبرانه، هم مشمول لطف حق تعالی قرار گیرید و هم اسباب رضایت خاطر آحاد مردم عزیزرا فراهم سازید که آنچه باعث سرافرازی و سربلندی است، خرسندی مخلوق و خشنودی خالق است. سربلندی و عزت مردم شریف این حوزه انتخابیه تنها دغدغه همه ماست. حضور در پای صندوق رأی موجب اقتدار نظام و قدرت چانه زنی دولت در عرصه های بین المللی خواهد شد لذا از همه عزیزان و کسانیکه بنده را در این انتخابات مورد لطفشان قرار دادند می خواهم تا حضور پررنگ تری را در مرحله دوم انتخابات داشته باشند و آرزو میکنم تا نفر دوم با آرای بالای یکصد هزار عدد رهسپار کرسی قانون گذاری مجلس گردد. ما نیز برای اعتلای شهرستان و کشور از هیچ کمکی برای کاندیداهای منتخب دریغ نخواهیم کرد. در ادامه به اطلاع کلیه هواداران و عزیزان می رساند در مورد حمایت یا عدم حمایت از این دو بزرگواری که به مرحله دوم راه یافتند هنوز هیچ تصمیمی نگرفته ام و پس از صلاح و مشورت و نظر شورای هماهنگی اصلاحات شهرستان قائم شهر و نشست با این دو عزیز بزرگوار، هرکدام که طرح و برنامه بهتری برای توسعه همه جانبه حوزه انتخابیه داشته باشند و نظر شورای اصلاح طلبان را برآورده کنند یقیناً بنده هم اعلام حمایت خواهم کرد و فعلا قصد حمایت یا اعلام حمایت از هیچ یک از این دو عزیز را ندارم. حمایت رسمی از طریق پایگاه اطلاع رسانی اینجانب منتشر خواهد شد. در پایان موفقیت و سرفرازی همشهریان شرافتمند این حوزه انتخابیه را از خداوند منان خواستارم.

خدایا چنان کن سر انجام کار                          توخشنـود باشی و ما رستگار

با احترام

خدمتگذار همیشگی شما

یوسفعلی جوانی قادیکلایی

 

 
پیام تقدیر و تشکر مهندس یوسفعلی جوانی از حضور حماسی مردم در انتخابات مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 08 اسفند 1394 ساعت 10:09

بسمه تعالی

مردم ولایتمدار حوزه انتخابیه قائم شهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ، خداوند در آیه 58 سوره نساء می فرماید: "إِن‌َّ اللَّه‌َ یَأْمُرُکُم‌ْ أَن تُؤَدُّوا الاْ ؟َمَـَنَـَت‌ِ إِلَی‌َّ أَهْلِهَا؛ خدا به شما فرمان می‌دهد که امانت‌ها را به صاحبانشان بازگردانید".

منتخب خود را به طور کامل شناخته و او را در دیانت و صداقت‌، امتحان کرده باشد و میزان کارایی او را برای کاری که انتخاب می‌کند بداند.

صحنه حماسی و پرشور انتخابات هفتم اسفند ، آزمون خیره کننده دیگری بود که چهره مصمم و پر امید ملت ایران اسلامی را به جهانیان نمایان ساخت.

بی شک مهمترین مسئله در انتخابات، مشارکت حداکثری جامعه در تعیین سرنوشت خود و مسیر توسعه و پیشرفت کشور است که با حضور پرشور مردم شریف به بهترین شکل به نمایش گذاشته شد . مقام معظم رهبری می فرماید: "همه سعی کنند درست انتخاب کنند. ممکن است این سعی به نتیجه برسد و انتخاب ما درست باشد؛ ممکن است سعی ما به نتیجه نرسد، غلط انتخاب کنیم، عیبی ندارد؛ خدای متعال از ما قبول خواهد کرد." 19/10/1394

اینک که به فضل الهی و با حضور گرم و چشمگیر مردم عزیز و همیشه در صحنه حوزه انتخابیه قائم شهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ، پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به پایان رسیده است،  وظیفه خود می دانم تقدیر و تشکر صمیمانه ام را نثار مردم شریف و عظیم الشان این حوزه انتخابیه نمایم.

در این فرصت، از دست اندرکاران برگزاری دو انتخابات مهم بویژه اعضای ستاد انتخابات و اعضاء هیات های اجرائی و نظارت ، بازرسان ، عوامل اجرائی ، نیروهای امنیتی ، انتظامی و نظامی و اصحاب رسانه و همچنین نامزدها و حامیان آن ها تقدیر و تشکر نموده و توفیقات روزافزون آنها را از درگاه احدیت آرزومندم .

ارادتمند شما يوسفعلي جواني قادیکلایی

كانديداي دهمين دوره ي مجلس شوراي اسلامي

 
استفاده از توانمندی های نخبگان ، حلقه مفقوده در روند توسعه و پیشرفت استان است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
جمعه, 23 بهمن 1394 ساعت 13:13
صدای مازندران:رئیس مجمع عالی نخبگان شهرستان قائمشهر بیان داشت :می توان گفت در جوامعی که از پیشرفت و توسعه در زمینه های مختلف محروم مانده اند توجه به نخبگان به عنوان یک اصل مورد تاکید نبوده و استفاده از توانمندی های این افراد ، حلقه مفقوده در روند توسعه و پیشرفت استان است.
 
جوانی قادیکلایی:نخبگان حلقه گم شده میان نمایندگان و توسعه مازندران است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
جمعه, 23 بهمن 1394 ساعت 13:00

 

رئیس مجمع عالی نخبگان شهرستان قائم شهر ، نخبگان را حلقه گم شده میان نمایندگان و توسعه استان مازندران دانست و اظهار داشت: بسیاری از افراد نخبه استان گمنام بوده و شناسایی و معرفی بهتر این افراد به جامعه و همچنین بهره گیری از توان این افراد موثر می باشد.

 
دیدار رئیس مجمع عالی نخبگان قائمشهر ازبانوی قهرمان والیبال مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 15 بهمن 1394 ساعت 19:17

 

رئیس مجمع عالی نخبگان شهرستان قائمشهر با حضور در منزل سید زینب یعقوبی  بانوی قهرمان والیبال نشسته،از وی تقدیر کرد.

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 60